Logo

Iveco

Број на оглас: 2853981 | Објавен на: 22.10.2018, 15:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 21.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Iveco Eurotrakker 370ks,novi gumi,vo ekstra sostojba,moze i zamena

071346424

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ......

Потврден огласувач