Logo

Tv Beko 2500 denari

Број на оглас: 2854049 | Објавен на: 31.07.2018, 13:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: CRT - Класични

Големина: 81 cm (32 inch)

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba

 Goce