Logo

Mercedes C 220

Број на оглас: 2854089 | Објавен на: 09.11.2018, 12:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продаваSite informacii mozete da gi dobiete isklucivo preku Facebook:
https://www.facebook.com/stevo.dzolev

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач