Logo

Prodavam stan do pazaro prvi sprat!!!

Број на оглас: 2854158 | Објавен на: 21.02.2019, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 53 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 1998

Година на реновирање: 2016

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Е.Кардељ

Цена: 33.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


stanot e do pazarot na prvi sprat (53m2) vizba jugozapaden mozi i namesten!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 xxxxx

Потврден огласувач