1 / 4
* СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА - ЗА КРАТОК И ПОДОЛГ ПРЕСТОЈ *
По Договор
24.01.2021 14:05

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

14 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Се изнајмува комплетно наместена гарсоњера во приземје на зграда.

Одлична локација во новиот центар на градот.

За подетални информации јавете се
Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Кавадарци-недвижности
Потврден огласувач
078/410-775
Испрати Е-маил до огласувачот