Logo

Prodavam niva na pat Bistrica-Oleveni Prva Klasa!!!

Број на оглас: 2854187 | Објавен на: 23.03.2019, 20:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 13000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 4 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Nivata se naogja na pat i e prva klasa.
Cena 4 evra m2

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 xxxxx