Logo

Sharan 19tdi 110ps 98god extra reg i zel karton

Број на оглас: 2854549 | Објавен на: 21.05.2018, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.250 €
2.299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sharan e vo odlicna sostojba komplet servisiran ubavi gumi so al felgi climatronic reg do .26 02 2019 so se zelen karton

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач