Logo

Javete se ke se dogovorime

Број на оглас: 2854553 | Објавен на: 09.12.2018, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Цена: 123.456.789 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Javete se ke se dogovorime okolu se luge sme
Ima moznos na dokupuvanje na plac po zelba za kvadratura za razlicni celi.
I ima uste edna pomosna kukja opozarena treba samo krof da se napravi i pogodna za mnogu raboti so golema kvadratura

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dalibor