Logo

Audi A6 3.0 quattro

Број на оглас: 2854594 | Објавен на: 16.11.2018, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 163 kw / 222 ks

Цена: 6.990 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Super sostojba, redovno odrzuvano, za podetalni informacii 078248970

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 MKM Aуто Струмица

Потврден огласувач