Logo

••• Apple iPhone 7 •••

Број на оглас: 2854656 | Објавен на: 17.10.2018, 03:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 7

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 355 €
366 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Apple iPhone 7 - 32GB Matt-Black neverlock,nov.

Cena: 360eu

Bez nikakvi dodatni komentari... & Bez Nikakvi Zameni

Napomena: Bez KUTIJA, so tel (iPhonot) sledi: USB i Adapter, futrola i zastitno staklo 5D.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Buffy7n

Потврден огласувач