Logo

Vrsam transport na sekakov vid na roba

Број на оглас: 2854691 | Објавен на: 13.07.2020, 14:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


Vrsam transport na sekakov vid na roba niz cela Makedonija po najpovolni ceni

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Petar Buzevski