Logo

Range Rover sport predna reshetka i stranicni leptiri

Број на оглас: 2855480 | Објавен на: 03.04.2019, 09:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat predna ukrasna reshetka i stranicni leptiri na krila za Range Rover Sport 2010-2013. Stranicnite leptiri odgovaraat i za modelot 2005-2010 (kako facelift). Delovite se originalni od Land Rover

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач