Logo

Mercedes Sprinter 212D

Број на оглас: 2855484 | Објавен на: 20.05.2018, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e vo odlicna sostojba za poveke informacii na 071383223

 Goran

Потврден огласувач