Logo

MOTOKULTIVATOR IMT 506 DE LUXE -ПРИКЛУЧНА ОПРЕМА

Број на оглас: 2855572 | Објавен на: 26.02.2019, 14:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


ПРИКОЛКА ОРГИНАЛ-10.000ден.
ТОЧКОВИ СО ГУМИ- 5.500ден.
ТЕГОВИ И ПОЛУГА- 6000ден.
ТЕЛ.070 253 230
ТЕЛ.077 980 280

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач