Logo

POLUMESECI ZADNI ZA OPEL VEKTRA A1988-1996

Број на оглас: 2855582 | Објавен на: 13.02.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: VEKTRA 1.7D A 1989-1996

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAT 2 POLOMESECI ZA VEKTRA A ZA ZADNI KRILA.
TEL 070/253-230
077/980-280

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 TONI

Потврден огласувач