Logo

Pojacalo Ground Zero GZIA 2235 HPX-II

Број на оглас: 2855690 | Објавен на: 27.05.2018, 20:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


Појачалото е многу моќно користено една година,купено е ново и е во фабричка состојба сеуште ги има фолиите на него .Може да се види и испроба во секое време
Контакт - 076 - 433 - 802
076 - 433 - 802
076 - 433 - 802
076 - 433 - 802

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 XxXxX

Потврден огласувач