Logo

Mazda

Број на оглас: 2855700 | Објавен на: 16.04.2019, 16:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: MPV

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Evtino ubavo vozilo servisirano redovnono bg tabli 2.0 motor 136 ks

 Кратово

Прати Е-Маил

 Edno dete

Потврден огласувач