Logo

piaggio 500 cc

Број на оглас: 2855756 | Објавен на: 09.07.2018, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Piaggio

Вид: Скутер

Година: 2004

Модел: x9 evolution 500cc

Километри: 10000

Цена: 1.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


se prodava,dobro socuvan registriran motor.
078219663

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 a.a

Потврден огласувач