Logo

Lifan 250

Број на оглас: 2855765 | Објавен на: 31.01.2019, 11:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Туринг

Година: 2009

Модел: Lifan 250 v-twin

Цена: 1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e bez nikakva mana pali vozi so pominati samo 6500km. Kupen i prva registracija 8mi mesec 2013, potrosuvacka od samo 2.5l / 100km.

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач