Logo

Rezervna guma >5x112< VW, PASSAT,GOLF, TOURAN,AUDI..

Број на оглас: 2856019 | Објавен на: 20.10.2019, 07:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


--Rezervna guma 5x112 VW, AUDI 16ka,18ka,19ka,20ka.
--Rezervna guma 4x100, 5x110 OPEL ...16ka.
--Rezervna guma 5x105 Astra J 16ka..
--Rezervna guma 5x120 OPEL INSIGNIA 17ka....
--Rezervna guma 5x112 Mercedes 16,17ka.
--Rezervna guma 5x120 za BMW..
--Rezervna guma 4x108 16ka.

--CD PASSAT,GOLF, VW.....SKODA i,dr..

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  sasho

Потврден огласувач