Logo

Peugeot 407sw 2.0HDI

Број на оглас: 2856020 | Објавен на: 17.05.2018, 00:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 407sw 2.0hdi
-2007god od oprema ima tempomat vebasto bord komjuter senzor za svetla senzor za dozd greaci na sedista panorama krov na stranski tablici za 1 den moze na mk tablici moze proverka na km kade sakate

Vrtete na 078 262 210 ne na dolniot broj

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Mercedes

Потврден огласувач