Logo

Mercedes E 280 , zamena za jcb bager

Број на оглас: 2856184 | Објавен на: 07.02.2019, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 280

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 280 kw / 381 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedesot e vo top forma celosno servisiran so full oprema, moze zamena za jcb bager

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Alija

Потврден огласувач