Logo

Продавам бандажи и гуми

Број на оглас: 2856428 | Објавен на: 06.06.2019, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам:
225/60 R15 - 1 гума и бандажи два - 3500 денари
225/50 R17 - 1 гума останата (летна) - 1000 денари

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Оливер

Потврден огласувач