Logo

Bosch Freza GOF 1300 CE

Број на оглас: 2856528 | Објавен на: 30.11.2018, 13:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 370 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Продавам нова некористена Bosch фреза со моќност од 1300W. Доаѓа во метален куфер.

Исто така продавам и други алати кои може да ги проверете на следниот албум: http://www.imgur.com/a/bsEBl

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Ert

Потврден огласувач