Logo

Bahco set dletо / dleta

Број на оглас: 2856530 | Објавен на: 26.01.2019, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Продавам сет длета од Bahco. Сетот доаѓа во дрвена кутија и се состои од 6 различни големини: 6мм, 10мм, 12мм, 18мм, 25мм и 32мм.

Исто така продавам и други алати кои може да ги проверете на следниот албум: http://www.imgur.com/a/bsEBl

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Ert

Потврден огласувач