Logo

Bandazi R16 5x100 so gumi vo odlicna sostojba

Број на оглас: 2856806 | Објавен на: 01.05.2018, 07:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se R16 5x100 so gumi ispravni vo odlicna sostojba proba vo sekoe vreme

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 VW Golf