Logo

Citroen Xsara 2.0 hdi

Број на оглас: 2856864 | Објавен на: 19.08.2019, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Xsara 2.0hdi 66kw 2003god
Napraven komplet servis april 2019
Klima
Abs
Centralno
Greenje na sedista
Registrirana
Dve novi zimski gumi

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  zo-mac

Потврден огласувач