Logo

Se prodava

Број на оглас: 2856941 | Објавен на: 01.12.2018, 06:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Navara

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 8 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Voziloto e vo odlicna sostojba ima 4 novi gumi I napraven e cevosen servis tip top moze I na faktura da seplati .

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 kapitolijagrupauto@gmail.com (претпријатие)

Потврден огласувач