Logo

Tablet Samsung Tab S

Број на оглас: 2857021 | Објавен на: 01.05.2018, 23:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Tab S

Боја: Останато

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Таблетот е во перфектна состојба 3 гига рам 16ром 7900милиампери батерија со стерео звучници одличен квалитет иде со оригинал лоџитек маска и тастатура блутут

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач