Logo

Fiat Idea

Број на оглас: 2857149 | Објавен на: 16.09.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Idea

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hitno ekstra cena.. Se prodava fiat idea 2005 1.9 101konj klimatronik vo odlicna sostojba registrirana cela godina.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач