Logo

Alcatel..

Број на оглас: 2857189 | Објавен на: 12.11.2018, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: Nokia

Боја: Black

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Alcatel ... site po 400d .parce ili 1000d site.....ispravni....imam razni...

 Saso

Потврден огласувач