Logo

SE PRODAVA Peugeot 206

Број на оглас: 2857244 | Објавен на: 23.05.2020, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 56 kw / 76 ks

Цена: 2.999 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 206 Sedan proizvedeno 2007 godina na kraj,kupeno od salon prv gazda,vo ekstra odlicna sostojba,napraveno komplet servis so novi zimni i letni gumi i full oprema.Samo sto e registrirani Info na tel 070-276-378

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Oktaj

Потврден огласувач