Logo

Prodavam DAF XF 105.410 - 2010

Број на оглас: 2857568 | Објавен на: 29.12.2018, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam daf xf 10.2010 za poveke informacii na viber 078520900

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Milos

Потврден огласувач