Logo

челични бандажи

Број на оглас: 2857653 | Објавен на: 06.10.2018, 22:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


СЕ ПРОДАВАВААТ ДВА БАНДАЖИ 13-КА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ИЛИ МОЖНА ЗАМЕНА ЗА 14-КА... ЦЕНА ПОВОЛНА 600 ДЕНАРИ ОД ПАРЧЕ...
ВОЕДНО СЕ ПРОДАВА И ГУМА VREDESTEIN 175-65-14 М+S ВО СОЛИДНА СОСТОЈБА ПО ЦЕНА ОД 600 ДЕНАРИ

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Chaslav Lazev

Потврден огласувач