Logo

DELOVI ZA RENAULT-RENO CLIO

Број на оглас: 2857659 | Објавен на: 01.08.2020, 20:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 1992

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 57 kw / 77 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam renault reno clio 1.4 energi so pet vrati vo delovi..Ceni pristapni po dogovor moze i nasa montaza kolata ima i plinski ured Kupuvam klio so zariban motor

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач