Logo

Prodavam trosoben stan Nov.Klanica

Број на оглас: 2857879 | Објавен на: 25.05.2019, 18:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Струја

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: klanica 12/27

Цена: 44.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Trosoben stan so moderno otvoren koncept i spalna detska oddelno,vo stanot se nema ziveeno!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 xxxxx

Потврден огласувач