Logo

SEAT INCA 1.9 2000god

Број на оглас: 2858051 | Објавен на: 18.02.2019, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Inca

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 19 kw / 26 ks

Цена: 1.390 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dobro socuvana registrirana do 16.02.2020 na nea se funkcionira bez dodatni vlozuvanja
moze ZAMENA
za vo kesh cenata e EXTRA

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач