Logo

Nadvoresna guma za downhill

Број на оглас: 2858058 | Објавен на: 19.10.2018, 21:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Polovna, no socuvana nadvoresna guma, bez zica.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Dule

Потврден огласувач