Logo

Se izdava stan vo Karpos

Број на оглас: 2858131 | Објавен на: 09.04.2019, 10:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 54 m²

Греење: Друго

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava stan vo naselba Karpos, na samo 5-10 minuti oddalecen od Sirok sokak, parkot i pazarot. Stanot raspolaga so dnevna soba (klima ured, TV, wi-fi...) celosno opremena kujna i trpezarija, spalna soba i dva balkoni.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Oglas