Logo

Mercedes actros

Број на оглас: 2858806 | Објавен на: 03.11.2019, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes actros 18.41. 2007 god. BG.. TABLI

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 GLIGOR

Потврден огласувач