Logo

AUDI A4 2.0TDI 140KS 2008god.

Број на оглас: 2858852 | Објавен на: 12.11.2018, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e odlicno socuvana so dosta oprema sve raboti po nejze novi gumi,Domakinski avtomobil.
sredeno se do registracija znaci tif homologacija, carina ,prevedeni dukumenti i zavereni kaj notar....

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 jonce

Потврден огласувач