Logo

Nov jumper ABC design

Број на оглас: 2859104 | Објавен на: 21.06.2019, 18:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов, некористење детски jumper ABC design зелена боја.
Купен во Бисер Енци менци 100 евра.

#jumper #twister #igracka #dete #pomagalo #nisalka #lulaska

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 bojan

Потврден огласувач