Logo

Се издават два нови стана

Број на оглас: 2859595 | Објавен на: 16.10.2018, 15:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 86 m²

Греење: Нема

Спрат: Поткровје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Ул. Јоаким Осоговски бр.92А

Цена: 111 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат два нови стана , по 86 м2 во центарот на Крива Паланка, цена по договот .
Број за контакт 070-251-412

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Слика на стакло

Потврден огласувач