Logo

Rezervoar aluminiumski so pregrada za ulje MAN TGA

Број на оглас: 2859772 | Објавен на: 17.05.2018, 09:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Aluminiumski rezervoar so pregrada za ulje, 780 litri complet. Pogoden za kiper.
Imam i pomal, 320 litri.
MAN TGA
Cena po dogovor

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 MAN

Потврден огласувач