Logo

MAZDA 5 2.0

Број на оглас: 2859937 | Објавен на: 11.04.2018, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 5

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Noseno od Svajcaria

070942679
0041763325420 - Viber

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 `

Потврден огласувач