Logo

STAN VO 11 KATNICATA NA 1 KAT.

Број на оглас: 2860053 | Објавен на: 04.03.2019, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 100 m²

Греење: Нема

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo 11 katnicata na 1 kat, so dve spalni, kujna, dneven prestoj, trepezarija, , kupatilo i WC za gosti. 2 balkona. So podrum. Stanot e 100 m2.
POVOLNO IMA PROSTOR ZA DOGOVOR
Dadete ponuda!
Moze zamena za avtomobil so vasa doplata

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ad

Потврден огласувач