Logo

Acer Aspire 7750G na delovi

Број на оглас: 2860154 | Објавен на: 05.12.2018, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Acer

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 17 инчи и поголеми

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Acer Aspire 7750G na delovi. Odlicno zacuvana tastatura, Nema ekran. Defekt na maticnata ploca, izgorena grafika. Odlicno zacuvani plastiki.

Огласи од: Presto Elektroniks

Presto Elektroniks

ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Presto Elektroniks

Потврден огласувач