Logo

komodi " ikea "

Број на оглас: 2860450 | Објавен на: 18.05.2018, 18:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.090 МКД

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Вид на оглас: Се продава


novi ne koristeni komodi koi se kupeni po 6090 den od ikea mk

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Gjuner

Потврден огласувач