Logo

Se iznajmuva luksuzno opremen stan

Број на оглас: 2860474 | Објавен на: 19.05.2018, 11:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Година на градба: 2016

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: Lerinska 43

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e nova gradba
-Na samo 5 minuti od Centarot na gradot
-Opremen e vo celost do najmala sitnica
-Zgradata e so tri liftovi
-Stanot poseduva sopstven parking
-Klima,podrum

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Ilco

Потврден огласувач