Logo

golf 1.6 tdi bluemotion dsg

Број на оглас: 2860583 | Објавен на: 15.09.2018, 14:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 13.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


voziloto e kupeno vo Germanija od VW salon so servisna kniska, so platena carina.info: 070501682

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 goni

Потврден огласувач